USŁUGI ANNFIL

Szczegółowy opis oferowanych przez nas usług.
1

KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W OBIEKTACH WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH

Naszą specjalnością jest sprzątanie wielkopowierzchniowych obiektów sportowych, ale świadczymy całą gamę usług z zakresu sprzątania. Wykonujemy kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach biurowych, hotelowych, rekreacyjnych czy restauracyjnych. Jesteśmy otwarci na długofalową, jak i jednorazową współpracę. Podejmujemy się zarówno prostych zleceń, jak i najbardziej skomplikowanych i nietypowych zadań.

2

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W TRAKCIE I PO IMPREZACH MASOWYCH

Ponoć dobre imprezy kończą się dobrym humorem, a niezapomniane imprezy wielkim sprzątaniem. A nic tak nie psuje imprezy, jak konieczność posprzątania po sobie. Dlatego mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Jeśli planujesz dużą imprezę, pozwól nam posprzątać po sobie. My zrobimy to z przyjemnością, a Ty i Twoi goście będziecie mogli bez wyrzutów sumienia regenerować siły we własnym zakresie.

3

MYCIE WITRYN I PRZESZKLEŃ

Czy brudne witryny doprowadzają cię do szału? A może zniesmaczają twoich potencjalnych klientów? My doskonale zdajemy sobie sprawę, że witryna to twoja elegancka wizytówka, która jest bardzo podatna na zabrudzenia. Dlatego pozwól ANNFIL’owi zadbać o twój perfekcyjny wizerunek i zamów naszą usługę mycia witryn i przeszkleń.

4

CZYSZCZENIE i DOCZYSZCZANIE POSADZEK

Posadzki są wyjątkowo narażone na zabrudzenia i zniszczenia. Codzienna eksploatacja skraca ich żywotność i sprawia, że nawet stosunkowo nowa posadzka, wygląda jakby lata świetności miała już za sobą. W ramach naszej usługi oferujemy dokładne czyszczenie posadzek o różnej nawierzchni, a także doczyszczanie starych warstw brudu i uporczywych śladów.

5

WYMIANA MAT OBIEKTOWYCH

Maty obiektowe potrafią znacząco obniżyć koszty związane ze sprzątaniem budynku, a także zapobiegają poślizgnięciom i upadkom. Żeby jednak spełniały swą rolę, muszą być systematycznie wymieniane. Tylko regularna wymiana mat i dywanów zapewni ich czystość. Wszystkie maty dostarczamy w porozumieniu z renomowanym dostawcą i koordynujemy ich cykliczność.

6

POLIMERYZACJA PODŁÓG

Specjalne powłoki polimerowe ułatwiają codzienną pielęgnację oraz nadają posadzce głęboki połysk. Polimeryzacja to doskonałe uzupełnienie czyszczenia i doczyszczania posadzek. Jednak jeśli Twoja posadzka jest nowa i nie wymaga jeszcze czyszczenia, zachęcamy do zabezpieczenia jej powłoką polimerową, dzięki czemu w przyszłości będzie łatwiej ją doczyścić i będzie dłużej wyglądała jak nowa.

7

KONSERWACJA PODŁÓG DREWNIANYCH

Doskonale rozumiemy, że drewniana podłoga to chluba każdego pomieszczenia. Dlatego do konserwacji podłóg drewnianych podchodzimy z najwyższą starannością, stosując tylko najlepsze i sprawdzone środki do pielęgnacji drewna. Dzięki prawidłowej konserwacji drewniana podłoga chroniona jest przed wodą, co zapobiega jej odkształcaniu i matowieniu, a także odwarstwianiu się lakieru. Konserwacja chroni drewnianą podłogę również przed zarysowaniami, dzięki czemu będziesz się mógł cieszyć się piękną, drewnianą podłogą przez długi czas. www.annfil.pl Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na bycie elastycznym i szeroko zakresowym, dlatego z chęcią przedstawimy naszą dedykowaną ofertę.

8

DOCZYSZCZANIE POREMONTOWE I POBUDOWLANE

Wiemy, że gdy ostatni robotnicy opuszczają lokal poremontowy to wcale nie oznacza jeszcze końca robót. Dopiero teraz można wszystko posprzątać. Z ANNFIL nie musisz się o to martwić. Realizujemy usługi kompleksowego doczyszczania obiektów po remoncie i czyścimy wszystko na błysk. Po naszej wizycie wiesz, że czas remontu dobiegł szczęśliwego końca i jesteście gotowi na oficjalne otwarcie.

ANNFIL w liczbach

ANNFIL to firma nowoczesnych usług biznesowych
2000
Rozpoczęćie działalności rodzinnej firmy ANNFIL
0 m2
Sprzątanych codziennie powierzchni płaskich
0
Obiektów sprzątanych każdego dnia
0 %
Wzrost zatrudnienia kadry sprzątającej
0 raporty
Badające zadowolenie klienta w miesiącu
1 h
Panel klienta. 7 dni w tygodniu dostęp w chmurze
0 %
Wzrost zleceń
w ciągu roku
1
Koordynatorów nadzorujących pracę w makroregionach
1 km
Ilość przejechanych kilometrów miesięcznie
0 %
Pozytywnych
rekomendacji
  • BIURO
  • DANE DO FAKTURY
  • ANNFIL Filip Goeldner
  • ul. Starołęcka 149
  • 60-361 Poznań

NIP: 7792351367